Męskie Prosto
Męskie Prosto
Męski Klasyk
Męski Klasyk
Drugi solowy album
Sokół - NIC
Premiera drugiego solowego albumu Sokoła NIC odbędzie się 19 listopada. Już teraz, tylko na prosto.com, możesz zamówić w przedsprzedaży wersję Deluxe Plus z dwoma dodatkowymi utworami. Sprawdź promujące album single PŁACZEMY PIĘŚCIĄ W STÓŁ, BATONIKI, JEDNOROŻEC i CZEŚĆ, dostępne w streamingach i na Youtube.
Sokół - NIC
Prosto Fall 2021
Prosto powstało w 1999 roku, jako mieszanka ogromnej zajawki rapowej, romansowania z kulturą hip-hopu zza oceanu, a także  w efekcie przemian w Polsce, które działy się w latach 90. Pomimo tego, że mindset światowej mody jest już mocno osadzony w czasie po roku 2000, to kilka największych trendów poprzedniej dekady jest nadal wszechobecnych. To samo dzieje się w nowym dropie Prosto, gdzie 90s płynnie przechodzi w 00s.
Fall 2021
Athletics 2000
Prosto Athletics 2000
Drop jest inspiracją hip-hopem z początku lat 00., zarówno polskim jak i amerykańskim oraz wyglądem prekursorów wczesnego stylu marki, takich jak WWO czy Zip Skład. Naszym celem jest przenoszenie się w głąb lat 00. z każdym kolejnym dropem. Drop Men’s Athletics 2000 to dopiero początek…

Pipe Jacket
Prosto Pipe Jacket
550,00 zł
Hoodie Athletic
Prosto Hoodie Athletic
330,00 zł
Hood Crewneck
Prosto Hood Crewneck
330,00 zł
Waffle Polo
Prosto Waffle Polo
300,00 zł
Prosto x ZIP Skład Limitowana kolekcja odzieży ZIP

Przy okazji winylowej premiery, przygotowaliśmy razem z ZIP Składem także limitowaną kolekcję odzieży. To pierwszy raz, kiedy ubrania z ich kultowym logo będzie można kupić w sklepie. ZIP Skład prezentuje swoją markę tak, jak sami to widzą – jedynie w krótkich dropach i w najwyższej jakości. To wyjątkowe rzeczy, które nigdy nie powtórzą się w takim samym wydaniu.

Limitowana kolekcja odzieży ZIP
Winylowe wydania "Chleba Powszedniego"
Prosto x ZIP Skład Winylowe wydania "Chleba Powszedniego"

Z okazji 22. rocznicy wydania “Chleba powszedniego”, album po raz pierwszy w historii ukazał się na winylu i to aż w trzech wariantach: w sklepowej wersji Standard, w wersji Deluxe z rozszerzoną poligrafią oraz w limitowanej wersji Premium w ekskluzywnym, betonowym opakowaniu.


Prosto Women
Active Wear

To kolekcja ubrań typu seamless, nad której rozwojem pracowaliśmy przez ostatni rok. Active Wear jest połączeniem kompresyjnych ubrań na siłownie wykonanych techniką seamless i obecnego na ulicach trendu sport casual. To zestaw 4 elementów garderoby, które  dowolnie można łączyć ze sobą. Dostępne w dwóch kolorach: czarny i srebrny. 

Prosto Women’s Active Wear to linia całkowicie wyprodukowana w Polsce, w lokalnej szwalni z użyciem najnowszych technik tkania, do produkcji której wykorzystano energię z paneli słonecznych. 

 

Active Wear

Seamless Leggins
Prosto Seamless Leggins
180,00 zł
Seamless Longsleeve
Prosto Seamless Longsleeve
160,00 zł
Seamless Top
Prosto Seamless Top
120,00 zł
Seamless Biker Shorts
Prosto Seamless Biker Shorts
140,00 zł

Prosto Klasyk
Eastern Gate

Kampania Prosto Klasyk "Eastern Gate" to bałkański folklor w brutalistycznej scenerii okiem duetu kuleszapik.com. Znajdźcie chwilę aby przenieść się z powrotem w scenerię z lat 90. Pełne podwórka, stare samochody, życzliwi ludzie z uśmiechem na ustach szerszym niż Dunaj i przytłaczający, ale mający to coś w sobie, beton.

Eastern Gate

Klasyk Nowości

Crewneck Halflog Dark Green
Klasyk Crewneck Halflog Dark Green
230,00 zł
Hoodie Ups Grey
Klasyk Hoodie Ups Grey
280,00 zł
T-shirt Hipnotize Black
Klasyk T-shirt Hipnotize Black
110,00 zł
T-shirt Krack Grey
Klasyk T-shirt Krack Grey
100,00 zł

PROSTO I WYBOROWA

Zobacz kolaborację
VHS i hip-hop
z 2021 do 1999
Szczęki i ekipa Prosto

Prosto i Wyborowa

Prosto x Wyborowa Bomber
Prosto Prosto x Wyborowa Bomber
600,00 zł
Prosto x Wyborowa International Crewneck
Prosto Prosto x Wyborowa International Crewneck
350,00 zł
Prosto x Wyborowa Burgundy Crewneck
Prosto Prosto x Wyborowa Burgundy Crewneck Sold Out
Prosto x Wyborowa Sporty Elegance Crewneck
Prosto Prosto x Wyborowa Sporty Elegance Crewneck
350,00 zł

Bluzy KL
Spodnie KL
Koszulki KL

 

Prosto Women
Athletics 2.0

To idealna symbioza pomiędzy casualem a sportową elegancją. Kolekcja, która łączy w sobie niewymuszoną wygodę i miejski styl. Najnowsza kolekcja ubrań jest kontynuacją trwającej już od dwóch sezonów modzie na sport z klasą, najwyższej jakości. To ubrania dla kobiet, które chcą czuć się  swobodnie na co dzień, niezależnie od tego czy trenują. Ponadczasowe kroje, które zostają na lata. Przenieś się z nami do niezwykle inspirujących lat dziewięćdziesiątych.

Athletics 2.0

Prosto Label
Prosto Label to niezależne wydawnictwo muzyczne działające od 2002 r. Muzyka to bardzo istotna składowa DNA Prosto. Wytwórnia postawiła kamienie milowe na rodzimej scenie. Związani z Prosto Label artyści tacy jak WWO, ZIP Skład, Sokół, Pono, Fu, HIFI Banda, PZWNW i wielu innych to jedni z pionierów polskiego hip-hopu, a każdy wspólnie zrealizowany projekt to historia, do której zawsze chętnie się wraca.
Prosto Label

Prosto Label

Chleb powszedni (Winyl Wersja Standardowa)
ZIP Skład Chleb powszedni (Winyl Wersja Standardowa) Sold Out
NIC – Deluxe
Sokół NIC – Deluxe Sold Out
NIC - Deluxe Plus
Sokół NIC - Deluxe Plus
70,00 zł
Życie na kredycie
WWO Życie na kredycie
34,00 zł

Prosto Instagram
Klasyk Instagram
Prosto Women Instagram