Prosto
Prosto
Prosto Klasyk
Prosto Klasyk

KURTKI ZIMOWE KLASYK

Zobacz kolekcję

Winter Adament Tricolor
Klasyk Winter Adament Tricolor
370,00 zł
Retro Puff
Klasyk Retro Puff
550,00 zł
City Green
Klasyk City Green
370,00 zł
Ultralight Green
Klasyk Ultralight Green
280,00 zł

Prosto Klasyk
Habitat.

Staramy się aby nasze produkty były wyborem ludzi, którzy znają i cenią nasze wartości oraz tych którzy razem z nami współtworzą tę markę od samego początku. Mówimy o Tobie.
W najnowszej sesji odwiedziliśmy jedyne w Polsce, eksperymentalne osiedle PR-5 w Zamościu. Fotografowie Tatiana i Karol chcieli oddać klimat blokowiska, które dla swoich mieszkańców miało zostać możliwie najdogodniejszym środowiskiem do życia.

Habitat.

Klasyk Nowości

T-shirt Piline Dark Blue
Klasyk T-shirt Piline Dark Blue
110,00 zł
Hoodie Sticker Grey
Klasyk Hoodie Sticker Grey
280,00 zł
Longsleeve Exit Green
Klasyk Longsleeve Exit Green
125,00 zł
Hoodie Cooper Black
Klasyk Hoodie Cooper Black
280,00 zł

Prosto Fall 2021
Prosto powstało w 1999 roku, jako mieszanka ogromnej zajawki rapowej, romansowania z kulturą hip-hopu zza oceanu, a także  w efekcie przemian w Polsce, które działy się w latach 90. Pomimo tego, że mindset światowej mody jest już mocno osadzony w czasie po roku 2000, to kilka największych trendów poprzedniej dekady jest nadal wszechobecnych. To samo dzieje się w nowym dropie Prosto, gdzie 90s płynnie przechodzi w 00s.
Fall 2021
Athletics 2000
Prosto Athletics 2000
Drop jest inspiracją hip-hopem z początku lat 00., zarówno polskim jak i amerykańskim oraz wyglądem prekursorów wczesnego stylu marki, takich jak WWO czy Zip Skład. Naszym celem jest przenoszenie się w głąb lat 00. z każdym kolejnym dropem. Drop Men’s Athletics 2000 to dopiero początek…

Pipe Jacket
Prosto Pipe Jacket
550,00 zł
Hoodie Athletic
Prosto Hoodie Athletic
330,00 zł
Hood Crewneck
Prosto Hood Crewneck
330,00 zł
Sports Crewneck
Prosto Sports Crewneck Sold Out

 

Prosto Women Active Wear

To kolekcja ubrań typu seamless, nad której rozwojem pracowaliśmy przez ostatni rok. Active Wear jest połączeniem kompresyjnych ubrań na siłownie wykonanych techniką seamless i obecnego na ulicach trendu sport casual. To zestaw 4 elementów garderoby, które  dowolnie można łączyć ze sobą. Dostępne w dwóch kolorach: czarny i srebrny.
Prosto Women’s Active Wear to linia całkowicie wyprodukowana w Polsce, w lokalnej szwalni z użyciem najnowszych technik tkania, do produkcji której wykorzystano energię z paneli słonecznych.

Active Wear
Athletics 2.0
Prosto Women Athletics 2.0

To idealna symbioza pomiędzy casualem a sportową elegancją. Kolekcja, która łączy w sobie niewymuszoną wygodę i miejski styl. Najnowsza kolekcja ubrań jest kontynuacją trwającej już od dwóch sezonów modzie na sport z klasą, najwyższej jakości. To ubrania dla kobiet, które chcą czuć się  swobodnie na co dzień, niezależnie od tego czy trenują. Ponadczasowe kroje, które zostają na lata. Przenieś się z nami do niezwykle inspirujących lat dziewięćdziesiątych.

Seamless Longsleeve
Prosto Seamless Longsleeve
160,00 zł
Seamless Biker Shorts
Prosto Seamless Biker Shorts
140,00 zł
Signature Mini Dress
Prosto Signature Mini Dress
240,00 zł
Zip Hoodie Athletic
Prosto Zip Hoodie Athletic
300,00 zł

 

Prosto x ZIP Skład Edycja limitowana

Z okazji 22. rocznicy wydania “Chleba powszedniego” przygotowaliśmy razem z ZIP Składem po raz pierwszy w historii winyl i to aż w trzech wariantach: w sklepowej wersji Standard, w wersji Deluxe z rozszerzoną poligrafią oraz w limitowanej wersji Premium w ekskluzywnym, betonowym opakowaniu.
Została wydana także limitowana kolekcja odzieży. ZIP Skład prezentuje swoją markę tak, jak sami to widzą – jedynie w krótkich dropach i w najwyższej jakości. To wyjątkowe rzeczy, które nigdy nie powtórzą się w takim samym wydaniu.

Edycja limitowana
z 2021 do 1999
Prosto x WYBOROWA z 2021 do 1999

Czerpiąc garściami inspiracje z lat 90., dawnego designu butelek Wyborowej z jej charakterystycznymi granatowymi paskami i vintage reklam wódki Wyborowej marka Prosto zaprojektowała kolekcję ubrań. W kolekcji znajdują się koszulki, nerki, bluzy oraz dresy.
Prosto x Wyborowa łączy to, co najlepsze w historii obu marek i zachęca do wyrażania siebie poprzez styl, inspirując odbiorców do spotkań i tworzenia kolektywnych, pozytywnych doświadczeń. Zaprojektowaliśmy również 4 limitowane warianty butelek Wyborowej, których design koresponduje z kolekcją ubrań.