W twoim koszyku znajduje się produkt pre-order.
Zamówienie zostanie zrealizowane w późniejszym terminie.
Sprawdź szczegóły w opisie produktu.

Sokół i Marysia Starosta

Czarna Biała Magia

29,99 zł 36,00 zł

Najnisza cena z 30 dni przed obniżką: 36,00 zł -17 %

Cena regularna: 36,00 zł -17%

Darmowa dostawa od 300pln
Ekspresowa wysyłka
30 dni na bezpłatny zwrot z DHL
Bezpieczne płatności
Szczegóły produktu

Album „Czarna Biała Magia” to drugi wspólny album Sokoła i Marysi Starosty. Do współpracy zaprosili beatmakerów z różnych stron świata. Polskę reprezentują: Magiera z White House, SoDrumatic oraz Odme. Reszta świata to znani już z „Czystej brudnej prawdy”: Wich (Czechy), Brall Beats (Kanada), PH7, Shuko i Drumkidz (Niemcy) oraz Ledrac (Szwecja), a także Roca Beats (Holandia), SpaceGhostPurrp - produkujący m.in. dla ASAP Rocky'ego - i legendarny DJ Premier (obaj USA).

Na albumie nie pojawiają się żadni rapujący ani śpiewający goście. Jest za to cała plejada DJ-ów: DJ Nelson (mistrz DMC 2012), Deszczu Strugi, DJ B, Eprom, Steez, Kebs, Falcon1, Grubaz, Tony Touch oraz oczywiście DJ Premier, który nie mógł nie uzupełnić swojej produkcji własnymi skreczami i cutami.

Od strony wizualnej to także szczególna propozycja dla kolekcjonerów. Ilustracje do książeczki CD stworzyli topowi polscy rysownicy: Magda Antoniuk, Forin, Maciek Fokuz Rabeko, Cawes 4MA, M-City, Swanski oraz Mikołaj Chylak. Cała okładka, wraz z ilustracjami, utrzymana jest w stylistyce Op Artowej.

Tracklist