Juras
“Realizuję cztery drogi Pierwsza to rap druga zawody, jedno z drugim muszę pogodzić. Trzecia noga to praca trenera, misja budowy street fightera Czwarta droga jest w mojej głowie, stabilny stół jest właśnie w budowie...”. Tak w 2011 roku nawijał Juras w kawałku “To jest mój czas” z albumu Droga Wojownika, który nagrał w składzie z Korasem jako Pokój z Widokiem Na Wojnę. Dzisiaj można powiedzieć, że zrealizował swój plan. Warszawski raper znany jest z takich składów jak WSP, Juras Wigor i PZWNW, z którymi nagrał 5 studyjnych albumów. Założył rodzinę, został sportowcem i utytułowanym trenerem kickboxingu. Na swoim koncie ma 10 tytułów Mistrza Polski, pięciokrotnie zdobył Puchar Świata i jest multimedalistą Mistrzostw Świata.
Juras

Preorder

Nadchodzi nowy album

Przemiana to drugi solowy krążek Jurasa. Album opowiada o procesie przemiany jakiej doświadczył raper w ciągu ostatnich pięciu lat, czyli przejścia z życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości.
Na płycie znajdziemy 12 utworów, m. in. feat. z Paluchem w utworze “Surferzy Życia”.
Preorder wzbogacony o QR kod przekierowujący do e-booka opisującego kulisy powstawania albumu oraz do prywatnych materiałów video z jego powstawania.

Wersja preorderowa dostępna wyłącznie na prosto.com
Premiera albumu - 28 październik 2022

Nadchodzi nowy album
Juras: Przemiana
Juras: Przemiana
Juras: Przemiana + T-shirt
Juras: Przemiana + T-shirt

Sprawdź najnowsze single

Dyskografia

WSP "Wspólnicy"
Juras Wigor "Wysokie loty" 
Pokój Z Widokiem Na Wojnę "2010"
Pokój Z Widokiem Na Wojnę "Droga Wojownika"
Juras "Biało-czerwone serce"

Dyskografia