Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
PODAJ SWOJĄ DATĘ URODZENIA
Kolaboracja Prosto i Wyborowa

Dla jednych nawiązania do epoki VHS'ów i hip-hipowych kaset magnetofonowych to czasy retro. Inni odnajdą w kampanii dobrze znane im motywy - zachwytu Zachodem, oranżady w proszku i tętniącego specyficznym klimatem Stadionu Dziesięciolecia, który był miejscem spotkań, często zaskakujących.

Prosto i Wyborowa
z 2021 do 1999
Prosto i Wyborowa z 2021 do 1999

W kolekcji znajdą się koszulki, nerki, bluzy oraz dresy zaprojektowane z myślą o zgranej ekipie znajomych. Prosto x Wyborowa łączy to, co najlepsze w historii obu marek i zachęca do wyrażania siebie poprzez styl, inspirując odbiorców do spotkań i tworzenia kolektywnych, pozytywnych doświadczeń. Prosto zaprojektowało również 4 limitowane warianty butelek Wyborowej, których design koresponduje z kolekcją ubrań.

T-shirt Prosto x Wyborowa
Inspiracje

Czerpiąc garściami inspiracje z lat 90., dawnego designu butelek Wyborowej z jej charakterystycznymi granatowymi paskami i vintage reklam wódki Wyborowej marka Prosto zaprojektowała kolekcję ubrań. Z myślą o zgranej ekipie znajomych Prosto stworzyło koszulki, nerki, bluzy oraz dresy. 

Inspiracje
Klasyka 90s
Prosto x Wyborowa Bomber

Czerpiąc garściami inspiracje z lat 90., dawnego designu butelek Wyborowej z jej charakterystycznymi granatowymi paskami i vintage reklam wódki Wyborowej marka Prosto zaprojektowała kolekcję ubrań. Z myślą o zgranej ekipie znajomych Prosto stworzyło koszulki, nerki, bluzy oraz dresy. Kolekcja Prosto x Wyborowa łączy to, co najlepsze w historii obu marek i zachęca do wyrażania siebie poprzez styl, inspirując odbiorców do spotkań i tworzenia kolektywnych, pozytywnych doświadczeń.

Prosto x Wyborowa Bomber