Prosto Women
Art of the Journey

Przedstawiamy najnowszą kolekcję Prosto Women „Art of the Journey”. Inspiracją do stworzenia lookbooka były prace niezwykłego artysty – Bartłomieja Chwilczyńskiego. Pracownia w której tworzy, stała się tłem do sesji, a jego muza najnowszą Prosto Woman. Przygotuj się na podróż pełną stylu i ekspresji. Najnowsza kolekcja łączy w sobie inspiracje sztuką z oversizowymi ubraniami, które zapewniają komfort, wyrażają indywidualność i kobiecość, a ich kroje i kolory są ponadczasowe.

 

Foto: Filip Zawadzki @filipzawadzkiph Model: Wiktoria @wikaszy Space: B.Chwilczyński Studio @chwilczynski Art: Kasia Porycka @kasia.porycka

Sprawdź
Kupuj teraz,
płać w ciągu 30 dni
aktywacja
AKTYWACJA Wybierasz opcję BLIK Płacę Później, wpisujesz kod BLIK, a my proponujemy Ci do
4 000 zł limitu na zakupy.
zakupy
ZAKUPY Kupujesz produkty, za które nie płacisz w chwili zakupu.
po zakupach
PO KAŻDYM ZAKUPIE Płacisz w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów. Możesz też zwrócić zakupy
Przykład reprezentatywny Rozwiń
Przykład reprezentatywny dla limitu kredytowego w wysokości 2 000 zł, który został wykorzystany jednorazowo w całości: Jeśli spłacisz w ciągu 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0%, całkowita kwota kredytu: [2 000 zł], całkowita kwota do zapłaty: [2 000 zł], oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Kalkulacja dokonana na dzień [07.05.2024] na reprezentatywnym przykładzie.