Prosto Kids

Wspólnota, muzyka i rytm miasta są dla nas ważniejsze niż efekciarstwo z Instagrama. Tego analogowego klimatu trzymamy się od lat 90. Wprowadzamy kolekcję w miniaturze - looki podobne, do tych, które mają mama i tata, w wersji dla małolatów.

Prosto Kids
Początek
Początek

Inspirujemy się prostymi grami – takimi bez rekwizytów i powrotem do podwórkowych korzeni. Chcemy wyciągnąć dzieciaki sprzed komputerów, zachęcać je do ruchu, sprytu i budowania relacji w realu. Tam bywa nielekko, ale dzieciństwo spędzone pod kloszem to żadne dzieciństwo.

Pierwsza Kolekcja
Prosto Kids

Zobacz Produkty

Jacket Klasy Navy
Kids Jacket Klasy Navy
400,00 zł
Hoodie Zabawa Navy
Kids Hoodie Zabawa Navy
220,00 zł
Backpack Ciuciubabka
Kids Backpack Ciuciubabka
230,00 zł
Long Polo Podchody Multi
Kids Long Polo Podchody Multi
200,00 zł
Prosto Kids
Zabawy w trybie unplugged

Na nowo odkrywamy klimat zabaw z lat 90. i dzieciństwa w trybie unplugged. Czasem wystarczy kreda i znaleziony na trawniku kamyk, czasem strategia, kondycja i zgrana ekipa. Przypominamy zasady klasycznych podwórkowych gier. Kapsle, klasy, zbijak - z nimi można przepaść w osiedlowych zakamarkach na wiele godzin. Zamiast patrzeć w pstry ekran, zostać królem podwórka. Coś spsocić, coś spłatać. W kieszenie napchać patyków, a jak trzeba to łzę otrzeć w rękaw. Zachęcamy, by odkrywać zabawy przeszłości - ruchowe i zespołowe. Żeby budować siłę, sztamę i zbierać fajne wspomnienia.

Zabawy w trybie unplugged

Crewneck Berek Gray
Kids Crewneck Berek Gray
180,00 zł
T-shirt Osiedle Green
Kids T-shirt Osiedle Green
90,00 zł
Crewneck Ufo Pink
Kids Crewneck Ufo Pink
180,00 zł
Longsleeve  Podwórko Navy
Kids Longsleeve Podwórko Navy
110,00 zł
Prosto Kids
Kolekcja

Ubrania z kolekcji Prosto Kids zostały wyprodukowane i uszyte w Polsce z wysokiej jakości materiałów. W dresach wykonanych z grubej bawełny można się ubrudzić, zgubić i przewrócić, a kolana nie zedrą się od razu. Zadbaliśmy o każdy detal. Satynowe hafty, szenilowe aplikacje, a nawet zygzaki na metkach mają podkreślać dziecięcy charakter ubrań. W kolekcji znajdują się bluzy, koszulki i dresy - miniatury “dorosłych fasonów”. To idealni towarzysze do zabaw. Pozwolą poczuć się pewniej i odważnie odkrywać dzieciństwo.

Kolekcja