W twoim koszyku znajduje się produkt pre-order.
Zamówienie zostanie zrealizowane w późniejszym terminie.
Sprawdź szczegóły w opisie produktu.

James Jebbia

Supreme

220,00 zł
Darmowa dostawa od 300pln
Ekspresowa wysyłka
30 dni na bezpłatny zwrot z DHL
Bezpieczne płatności
Szczegóły produktu

W ciągu ostatnich 25 lat Supreme przekształciło się z nowojorskiego skate shopu w kultową, globalną markę. Książka "Supreme" to podsumowanie ponad dwóch dekad pod znakiem przełamywania konwencji.

Ponad 800 oszałamiających zdjęć od takich fotografów jak Larry Clark, Ari Marcopoulos i David Sims. Czytelnicy będą mieli niezrównany dostęp do zakulisowych treści, w tym do wysoce limitowanych produktów firmy - od t-shirtów po rowery - oraz kolaboracji m.in. z Nan Goldin, Comme de Garçons czy Nike. Książka zawiera również sekcję lookbooków oraz indeks koszulek wydanych od czasu kolekcji Supreme Spring/Summer 2010. Dzięki komentarzom krytyka popkultury Carlo McCormicka i reżysera filmowego Harmony'ego Korine'a, czytelnicy będą mogli zapoznać się z etosem Supreme z perspektywy dwóch wielbicieli marki.

Produkty Supreme, znane w równym stopniu ze swojego niepokornego i obrazoburczego ducha, jak i z zaangażowania twórców w projektowanie i jakość, stały się tak samo rozpoznawalne i pożądane jak produkty najlepszych luksusowych marek na świecie. Ta książka nie jest wyjątkiem.

Wydawca: Phaidon Press