VNM
W czasie swojej drogi muzycznej zagrał setki koncertów w Polsce i w Europie. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow którego kontrolę opanował do perfekcji.
VNM

E: DKT 2012 - 2022

VNM Etenszyn: Drimz Kamyn Tru po raz pierwszy na winylu

Przy okazji dziesiątej rocznicy premiery, Etenszyn: Drimz Kamyn Tru ukazuje się po raz pierwszy na winylu. Album dostępny jest w dwóch wersjach – limitowanej Deluxe w nakładzie 300 sztuk wytłoczonej na efektownych, fioletowych woskach i ze specjalnie zadrukowanymi kopertami wewnętrznymi oraz Standard wydanej w klasycznym wariancie.

Etenszyn: Drimz Kamyn Tru po raz pierwszy na winylu
Oficjalny merch
Etenszyn! Oficjalny merch

To dziesięciolecie to także limitowana kolekcja odzieży z doskonale znanym motywem czerwonego balonika, ale w świeżej odsłonie i rozszerzona o nowy wzór. W asortymencie znajdziecie bluzy, t-shirty i czapki, a wszystko uszyte z najwyższej jakości dzianin i skonfekcjonowane w sposób, który zadowoli każdego kolekcjonera. Ilości merchu ograniczone.

Winyl
Etenszyn Drimz Kamyn Tru (Winyl Deluxe)
VNM Etenszyn Drimz Kamyn Tru (Winyl Deluxe)
170,00 zł
Winyl
Etenszyn Drimz Kamyn Tru (Winyl Standard)
VNM Etenszyn Drimz Kamyn Tru (Winyl Standard)
120,00 zł
EDKT T-shirt White
Label EDKT T-shirt White Sold Out
Dyskografia

V zaczynał w roku 2000, przez kilka lat nagrywając albumy, które nie znalazły się w oficjalnym obiegu. Razem z Boxim i Denverem, założył skład 834, który w roku 2005 przebił się do szerszego grona słuchaczy za sprawą wygranego konkursu na najlepsze demo audycji Wudoo. Kolejne dwie płyty nagrane razem z 834, oraz solowy materiał ‘NSCP (Na Szlaku Po Czek’) ugruntowały pozycję rapera i pozwoliły na nawiązanie nowych kontaktów muzycznych. Na wydanym w roku 2009 ‘Niuskul Mixtape’ możemy usłyszeć gościnną zwrotkę Sokoła. Dalsze ruchy muzyczne VNM’a toczyły się wokół wytwórni Prosto. W roku 2010 był gospodarzem ‘Prosto Mixtape 600V’. Krótko po tym podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i wydał kilka albumów, które pozwoliły mu się znaleźć w ścisłej czołówce polskiego mainstreamu. Od roku 2016 działa pod własnym szyldem De Nekst Best. Pod koniec 2019 roku odebrał trzy złote płyty za albumy ‘E:DKT’, ‘ProPejn’ oraz ‘KLAUD N9JN’. 
 

Dyskografia