VNM
W czasie swojej drogi muzycznej zagrał setki koncertów w Polsce i w Europie. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow którego kontrolę opanował do perfekcji.
VNM

E: DKT 2012 - 2022

VNM Etenszyn: Drimz Kamyn Tru po raz pierwszy na winylu

Przy okazji dziesiątej rocznicy premiery, Etenszyn: Drimz Kamyn Tru ukazuje się po raz pierwszy na winylu. Album dostępny jest w dwóch wersjach – limitowanej Deluxe w nakładzie 300 sztuk wytłoczonej na efektownych, fioletowych woskach i ze specjalnie zadrukowanymi kopertami wewnętrznymi oraz Standard wydanej w klasycznym wariancie.

Etenszyn: Drimz Kamyn Tru po raz pierwszy na winylu
Oficjalny merch
Etenszyn! Oficjalny merch

To dziesięciolecie to także limitowana kolekcja odzieży z doskonale znanym motywem czerwonego balonika, ale w świeżej odsłonie i rozszerzona o nowy wzór. W asortymencie znajdziecie bluzy, t-shirty i czapki, a wszystko uszyte z najwyższej jakości dzianin i skonfekcjonowane w sposób, który zadowoli każdego kolekcjonera. Ilości merchu ograniczone.

Dyskografia

V zaczynał w roku 2000, przez kilka lat nagrywając albumy, które nie znalazły się w oficjalnym obiegu. Razem z Boxim i Denverem, założył skład 834, który w roku 2005 przebił się do szerszego grona słuchaczy za sprawą wygranego konkursu na najlepsze demo audycji Wudoo. Kolejne dwie płyty nagrane razem z 834, oraz solowy materiał ‘NSCP (Na Szlaku Po Czek’) ugruntowały pozycję rapera i pozwoliły na nawiązanie nowych kontaktów muzycznych. Na wydanym w roku 2009 ‘Niuskul Mixtape’ możemy usłyszeć gościnną zwrotkę Sokoła. Dalsze ruchy muzyczne VNM’a toczyły się wokół wytwórni Prosto. W roku 2010 był gospodarzem ‘Prosto Mixtape 600V’. Krótko po tym podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i wydał kilka albumów, które pozwoliły mu się znaleźć w ścisłej czołówce polskiego mainstreamu. Od roku 2016 działa pod własnym szyldem De Nekst Best. Pod koniec 2019 roku odebrał trzy złote płyty za albumy ‘E:DKT’, ‘ProPejn’ oraz ‘KLAUD N9JN’. 
 

Dyskografia