Trwa wyprzedaż kolekcji Prosto Kids!

Zobacz więcej!

Sokół

Wojtek Sokół (Deluxe)

55,00 zł
Darmowa dostawa od 300pln
Ekspresowa wysyłka
30 dni na bezpłatny zwrot z DHL
Bezpieczne płatności
Szczegóły produktu

Ponad 10 tysięcy egzemplarzy płyty „Wojtek Sokół” słuchacze kupili nie wiedząc o niej nic - nie znając żadnych szczegółów, ani jednego singla, nawet tytułu. Ogromny kredyt zaufania od fanów spowodował, że płyta, o której nic nie było wiadomo, z miejsca stała się bestsellerem a zaledwie w dwa tygodnie po premierze uzyskała status platyny. Aktualnie album ma już przyznaną potrójną platynę.

Na płycie w wersji deluxe znajduje się trzynaście premierowych utworów, goście stanowiący pierwszą ligę i przekrój współczesnej muzyki rozrywkowej, alternatywnej i hip-hopowej, oraz trzy bonusowe kawałki „Chcemy być wyżej”, „Rób to, w co wierzysz”, „Świadomy sen feat. Dawid Podsiadło”. Sokół stawia na różnorodność pod każdym względem – od grona zaproszonych do współpracy producentów i ich muzycznej stylistyki, po klimat każdego z utworów. Do tego – jakość, liryczna pomysłowość i nieprzewidywalność narracji, do której przez lata przyzwyczaił publiczność Sokół.

Taco Hemingway, PRO8L3M i Hewra – to goście płyty reprezentujący hip-hopową część sceny. W refrenach utworów występują najciekawsze głosy młodego pokolenia muzyki rozrywkowej takie jak: Igo znany z zespołu Clock Machine i duetu z Bass Astral, Lena Osińska z zespołu Sonar czy finalista The Voice of Poland - Mateusz Krautwurst. Na płycie znajduje się również utwór z wykorzystaniem głosu zmarłego tragicznie w 1991 roku legendarnego polskiego wokalisty Andrzeja Zauchy. Grono producentów zaproszonych do stworzenia albumu łączy reprezentantów sceny elektronicznej i alternatywnej. Usłyszymy tutaj takich artystów jak Pejzaż (Bartosz Kruczyński, znany z duetu Ptaki) czy Duit. Tuż obok znajdują się przedstawiciele współczesnej sceny rapowej jak Steez83 czy WOWO, a także berliński duet producencki Broke Boys i legendy takie jak Magiera czy DJ B.

Wydanie deluxe wzbogacone zostało o unikalny ZIN i plakat ze zdjęciami z prywatnego archiwum artysty.

Wydawca: Prosto Label

Tracklist
 
Sprawdź co jeszcze może Ci się spodobać

W twoim koszyku znajduje się produkt pre-order.
Zamówienie zostanie zrealizowane w późniejszym terminie.
Sprawdź szczegóły w opisie produktu.